Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ŁÓDŹ WĘDKARSKA WIOSŁOWA COBEIN 360 Pike1058
Cena: 3 450,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Cobein Boats PS&D
Powiat: bydgoski
Miasto: Borówno
Kod pocztowy: 86-022
Ulica: Spacerowa 5
Telefon: 668223277
Strona www: cobeinboats.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2013.04.01
ważne do: 2020.02.15
wyświetleń: 744

Szczegóły oferty:

Przedstawiamy Ci łódź Cobein 360 Pike. Łódź dzięki swojej konstrukcji zachowuje się idealnie na wodzie zarówno przy pracy wioseł jak i silnika.

Nadając jej odpowiednią szerokość i nienaganną linię staraliśmy się aby łódź podczas Twoich wędkarskich wypraw łączyła w sobie funkcjonalność z niepowtarzalnym wyglądem.

Dane techniczne:

Długość: 3,60m

Szerokość: 1,65m

Wysokość: 45cm

Waga: 90kg

Ilość osób: 4

 

Bezpieczeństwo i jakość:

 

Twoja Łódź Cobein 360 Pike wykonana jest z włókna poliestrowo-szklanego, w technologii dwupłaszczowej, charakteryzującej się podwójnym dnem.

Łódź jest wyposażona w komplet okuć, wszystkie akcesoria na łodzi wykonane są z wysokiej jakości stali kwasoodpornej. Łódź posiada antypoślizgowy pokład co sprawia że jest bardzo bezpieczna.

 

Zastosowanie:

 

Łódź Cobein 360 Pike jest przeznaczona do turystyki wodnej i wędkarstwa szerokiego zastosowania.

Dzięki wzmocnionej rufie przystosowana jest do zamontowania silnika niskiej mocy.

 

Kolorystyka:

 

Cobein Boats PS&D wykona łódź w dowolnym kolorze z palety RAL według Twoich upodobań. Zalecamy podkreślenie dynamicznej linii łodzi Cobein 360 Pike sportowym pasem w wybranym przez Ciebie kolorze żelkotu, który otrzymasz od nas gratis !!

 

Wyposażenie:

 

Wersja standardowa : dulki, 3 knagi, trzy ucha wantowe, odbojnica z zakończeniami ze stali nierdzewnej, ławeczka na środku łodzi, bakista dziobowa, bakista rufowa, zamknięcie bakisty i zawiasy, osłona pawęży, blacha pod silnik.


Wyposażenie dodatkowe:

 

akumulatorowe przewody elektryczne, rolka kotwiczna z knagą zaciskową dziobowa lub rufowa, uchwyty na wędki, komplet wioseł z gumami, komplet relingów (przykład na zdjęciach), obrotowy, regulowany fotel spinningowy, silnik spalinowy czterosuwowy, silnik elektryczny.

Reklama
Forum Wędkarskie