Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Bezprzewodowa echosonda wędkarska Fishfinder1417
Cena: 308,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Krzysztof
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 01-905
Ulica: Renesansowa
Telefon: 512926590
Stan: nowy
   
dodano: 2013.07.22
ważne do: 2020.05.15
wyświetleń: 271

Szczegóły oferty:

NAJLEPSZA ECHOSONDA BEZPRZEWODOWA NA RYNKU!
NOWOŚĆ! WYMIENNA BATERIA W CZUJNIKU i DODATKOWA ANTENA ZEWNĘTRZNA ZWIĘKSZAJĄCA ZASIĘG DO 120 METRÓW ! Na forum karpiowym jest opis przeróbki zwiększającej zasięg (dla karpiarzy), koszt ok. 60 zł). GŁĘBOKOŚĆ ZWIĘKSZONA DO 42 METRÓW. NOWOŚCIĄ JEST RÓWNIEŻ ROZRÓŻNIANIE WIELKOŚCI RYB NA MNIEJSZE I WIĘKSZE (2 wielkości symboli Fish Icon).

Odpowiednik sondy Smart Cast firmy Humminbird ale wydaje się bardziej zaawansowana. Sonda służy głównie do pracy z brzegu. Najlepiej rzucić czujnik na spinningu i ściągać powoli do brzegu. Tak zbadamy kształt i strukturę dna, głębokość, roślinność, wykryjemy doły, załomy i... ryby:-) Echosonda była również używana zimą i można badać teren np. w przeręblu (przez lód nie!).
JESTEM WĘDKARZEM, SPRZEDAŁEM PONAD 5 TYS.RÓŻNYCH ECHOSOND, PROSZĘ PYTAĆ:-)
Dane techniczne i funkcje:
Zasięg/głębokość: 42 metry, aktualna głębokość w metrach wyświetlana w lewym górnym rogu ekranu, razem z temperaturą w stopniach Celsiusza.
Zasięg/odległość czujnik-urządzenie główne: do 80 metrów (z doświadczenia- sonda łapie nawet do 100 metrów od nadajnika).
Wyświetlacz: wysokokontrastowa matryca FSTN LCD, przekątna 6,2 cm, 128x64 piksele, czysty i wyraźny widok.
Czujnik: Odpowiednik SmartCast Humminbirda, nawet pasuje, wymienna popularna bateria CR2032 (zegarki, komputery, sprzęt elektroniczny, do kupienia u każdego zegarmistrza, w sklepach elektronicznych lub foto itd.). Częstotliwość sygnału 125 kHz, sygnał radiowy 433 Mhz, kąt stożka 90 stopni, zblokowany z czujnikiem temperatury. Żywotność baterii czujnika: do 500 godzin na wodzie lub 3 lat, potem można wymienić, koszt ok.2 zł.
Fish Icon (przy wykryciu ryby pojawia się ikona, 2 wielkości), Fish Track (głębokość ryby wyświetlana obok ikony), Fish Alarm (piknięcie przy wykryciu ryby, ustawienie dla 3 wielkości). Funkcje te można wyłączyć i wtedy mamy realne odbicie (dot matrix)- funkcja preferowana przez doświadczonych wędkarzy. Regulacja czułości sygnału (5 poziomów).
Depth Alarm- alarm na ustawionej wcześniej głębokości
ZOOM- automatyczne śledzenie obszaru przy dnie.
AUTO- automatyczne śledzenie dna lub ręczne ustawienie zakresu.
Wbudowany moduł pamięci: raz wprowadzone ustawienia są zachowane przy następnym uruchomieniu.
Klasa wodoodporności IPX4- można używać w czasie słabegodeszczu. Podświetlany jasną diodą na biało ekran (można włączyć lub wyłączyć)
Zasilanie urządzenia głównego: 4 baterie AAA (małe paluszki). Wskaźnik stanu baterii.
Komplet zawiera: echosondę, antenę, czujnik-pływak, baterię do czujnika, smycz, instrukcję angielską i polską, Gwarancja 6 miesięcy, serwis pogwarancyjny, w ciągłej sprzedaży zapasowe czujniki.
W razie pytań pomogę, proszę pytać:-) Używam wszystkiego, co sprzedaję:-)
Krzysztof
Reklama
Forum Wędkarskie