Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ŁOWIENIE W ZBIORNIKACH ZAPOROWYCH1596
Cena: 45,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Napisz słownie wynik dodawania dwa plus jeden. W odpowiedzi napisz dużą ostatnią literę.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Internetowy sklep wedkarski PIRANIA
Miasto: Krakow
Kod pocztowy: 31-216
Ulica: Konecznego
Telefon: 515525116
Strona www: www.pirania-sklep.pl
   
dodano: 2013.11.02
ważne do: 2021.08.15
wyświetleń: 132

Szczegóły oferty:

ŁOWIENIE W ZBIORNIKACH ZAPOROWYCH - TOMASZ KRZYSZCZYK

 

Tomasz Krzyszczyk od 25 lat uprawia wędkarstwo, ostatnie 10 lat głównie spinningowe, a od 5 lat sport spinningowy. 
Na tym polu odnosi liczne sukcesy, między innymi w 2003 roku zdobył tytuł Drużynowego Spinningowego Wicemistrza Świata oraz został zdobywcą Grand Prix Polski. W 2003 roku odniósł wielki sukces zdobywając tytuł Indywidualnego i Drużynowego Spinningowego Mistrza Świata w Spinningowych Mistrzostwach Świata we Włoszech.
Najchętniej łowi na zbiornikach zaporowych i w rzekach pstrągowych. Jego ulubione ryby to sandacz, pstrąg potokowy, kleń i brzana. Łowi na wszystkich łowiskach w Polsce, ale także w Słowacji, w Niemczech, w Czechach, Finlandii, Grecji, Austrii i Szwecji. Był redaktorem naczelnym Magazynu Wędkarskiego, jest redaktorem i stałym korespondentem Wędkarskiego Świata.

Jeśli sięgniesz po tę książkę, Drogi Czytelniku, znaczy to, że choć trochę interesują Cię zbiorniki zaporowe. Być może masz już za sobą pierwsze wyprawy po bezmiarach zaporowych wód, pierwsze sukcesy i pierwsze porażki. A może dopiero teraz poznasz smak zaporowej przygody. Książka ta nie poda Ci gotowej recepty na złowienie ryby. Nie ma w niej opisów tajnych przynęt i zawsze skutecznych, cudownych metod. 
Prawie dwadzieścia lat zaporowego wędkarstwa nauczyło mnie, że takie rzeczy po prostu nie istnieją. Nauczyłem się jednak również czegoś innego. Wytrwałości w ciągłym, coraz doskonalszym poznawaniu wodnego świata. Nauczyłem się też pokory i przyjmowania wędkarskich porażek.Chciałbym podzielić się z Tobą wiedzą o nowoczesnym wędkarstwie zaporowym. O takim, gdzie rybie mięso nie jest podstawowym ani jedynym celem. Być może, książka ta pozwoli Ci prędzej znaleźć wymarzoną rybę. A może po prostu pozwoli Ci się nie zgubić na szerokich wodach zaporówek. Jeśli któraś z ciekawych zaporowych metod połowu pomoże Ci w spełnieniu Twoich oczekiwań, to bardzo dobrze. Jednak złowić rybę zawsze będziesz musiał sam, korzystając z własnych umiejętności, doświadczenia i inteligencji.

Być może Twoja pierwsza zaporowa wyprawa nie będzie miała takiego finału, jakiego byś sobie życzył. Być może i druga, trzecia i dziesiąta wciąż nie zaspokoi Twych wędkarskich ambicji. Ale przyjdzie w końcu taki dzień, po którym już nigdy nie opuścisz zbiorników zaporowych. I zawsze będziesz na nie wracał.Autor

Reklama
Zareklamuj się
Forum Wędkarskie