Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

WĘDKARSTWO RZECZNE1600
Cena: 55,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Napisz słownie wynik dodawania zero plus jeden. W odpowiedzi napisz dużą ostatnią literę.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Internetowy sklep wedkarski PIRANIA
Miasto: Krakow
Kod pocztowy: 31-216
Ulica: Konecznego
Telefon: 515525116
Strona www: www.pirania-sklep.pl
   
dodano: 2013.11.02
ważne do: 2020.11.20
wyświetleń: 122

Szczegóły oferty:

WĘDKARSTWO RZECZNE - MAREK SZYMAŃSKI

 

 

Znakomita książka świetnego wędkarza. Autor uczy przede wszystkim, jak czytać rzekę, aby zawsze wiedzieć, co i w jaki sposób można w niej łowić. Wieloletnie doświadczenie Autora, jego pasja i lekkość pióra gwarantują znakomitą lekturę i wielką dawkę wiedzy wędkarskiej.

Liczne przykłady łowisk i poglądowe rysunki są dodatkowymi walorami tej książki.

Marek Szymański znany spinningista i publicysta wędkarski, zastępca redaktora naczelnego magazynu Wędkarski Świat i wcześniej miesięcznika Świat Spinningu i muchy. Autor kilkuset artykułów, publikowanych w tych magazynach oraz w Wędkarstwie i Wiadomościach Wędkarskich. Przeszedł przez wszystkie etapy wędkarskiej profesji, zanim poświęcił się rzecznemu spinningowi. Tu też zaliczył kilka etapów. Po kilkuletniej fascynacji lekkim łowieniem na przelewach i rafach dużych rzek, po wielu kilometrach przemierzonych pychówką na ukochanej Wiśle, obecnie najchętniej uprawia pontonowe desanty na śródrzeczne wyspy, gdzie w najtrudniejszych miejscach łowi okazy rzecznych drapieżników, największą atencją darząc sumy. Choć Wisła jest jego domem i tu zdobywał spinningowe szlify, to z racji swego zawodu łowił na większości rzek nizinnych w Polsce. 
Najlepiej czuje się na rybach sam lub w małym gronie przyjaciół. W zawodach startuje okazjonalnie w 1996 r. zdobył tytuł Klubowego Mistrza Polski.

Reklama
Zareklamuj się
Forum Wędkarskie