Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Rejsy wędkarskie NORTH-STAR Darłowo1838
Cena: 160,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Napisz słownie wynik dodawania zero plus jeden. W odpowiedzi napisz dużą ostatnią literę.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: AQUA-MAR
Telefon: 509-552-341
Strona www: www.north-star.pl
   
dodano: 2014.03.20
ważne do: 2021.05.15
wyświetleń: 193

Szczegóły oferty:

  1. Wielkość- musicie nam uwierzyć, że wielkość na morzu ma znaczenie. Duży stabilny statek o dużym zanurzeniu zapewnia komfort nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych.
  2. Moc- duża moc to możliwość szybkiego przemieszczania się statku,skutecznego manewrowania i częstszej zmiany łowisk. Od sezonu 2011 statek został wyposażony w silnik główny o mocy 520 KM.
  3. Pokład- przestronny pokład główny o szerokości 6m, pokład dziobowy, pokład rufowy, to doskonałe warunki dla morskich łowców przygód...
  4. Socjal- pełen węzeł sanitarny, kajuty, messa, stoły biesiadne na pokładzie- gwarantują odpoczynek i godne warunki bytowe.
  5. Bezpieczeństwo- wszelkie środki bezpieczeństwa, środki łączności posiadają atest i uznanie Urzędu Morskiego. Statek przechodzi coroczne przeglądy techniczne pod nadzorem klasyfikatora Polskiego Rejestru Statków.
  6. Wyposażenie- statek wyposażony jest w rybacki sprzęt poszukiwawczy ławic oraz kompletny sprzęt wędkarski.
  7. Doświadczenie- w branży jesteśmy już ponad 15 lat a znajomość łowisk czerpiemy z równolegle prowadzonym przez 20 lat rybołówstwem przemysłowym.
  8. Załoga- doświadczenie zdobyte w rybołówstwie, otwartość oraz pomoc i szkolenie dla nowych adeptów to nasz atut. Dla nas najważniejszym jest wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz zadowolenie z wyników i przygody na morzu.
Reklama
Zareklamuj się
Forum Wędkarskie