Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Olej konopny Master Mix Firmy WINNER1970
Cena: 23,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Napisz słownie wynik dodawania dwa plus jeden. W odpowiedzi napisz dużą ostatnią literę.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: MARKOMSERWIS
Miasto: BRZOZÓW
Kod pocztowy: 36-200
Ulica: ZDROJOWA 19
Telefon: 602153442
Strona www: markomserwis.sklepna5.pl
   
dodano: 2014.06.15
ważne do: 2022.11.30
wyświetleń: 116

Szczegóły oferty:

Master Mix Oleje

Najnowsze trendy panujące w produkcji zanęt i przynęt wędkarskich, a także dodatków do nich promują rozwiązania zdecydowanie bliskienatury. Dziś zwraca się szczególną uwagę, aby produkty te odpowiadały faktycznemu zapotrzebowaniu ryb na składnikipokarmowe. Wielkim wyzwaniem dla producentów jest tworzenie naprawdę dobrze zbilansowanych mieszanek, które, jak wiadomo,tak chętnie pobierane są przez ryby.

Przedstawiamy produkty, który dostarczą Waszym zanętom, a więc i rybom całą masę naturalnego, odżywczego, niezwykle atrakcyjnegotłuszczu. Mamy dla Was dwa rodzaje olejów zanętowych, doskonale zwiększającego atrakcyjność Waszych mieszanek.

Olej konopny
Czy wiecie, iż olej konopny pozwala na przeniesienie w swej treści takiej ilości naturalnego atraktora, że aby stworzyć jego zamiennikmusielibyśmy dozować chemiczne komponenty całymi litrami? Naturalny olej konopny tworzy w środowisku wodnym doskonałą smugęzapachowo-smakową, która uwalniana z zanęty genialnie pracuje w łowisku i niezmiernie skutecznie działa na zmysły ryb. Zanęty z dodatkiemoleju konopnego mają w sobie to coś, czego nie da rady zastąpić substytutami.Olej porcjowany jest w 300 ml opakowaniach, co pozwala po otwarciu wykorzystać go za jednym razem. Uważamy, że jest to idealna wielkość,praktyczna i ekonomiczna.

Master Mix Olej konopny 300 ml – 23zł.
Reklama
Zareklamuj się
Forum Wędkarskie