Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Górek - Glina Argile JASNA 2kg - od kiwok.pl2280
Cena: 5,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Piotrek
Miasto: Olsztyn
Kod pocztowy: 10-171
Ulica: Poprzeczna
Telefon: 502792377 lub 733-200-301
Strona www: www.kiwok.pl
   
dodano: 2014.09.18
ważne do: 2021.11.12
wyświetleń: 67

Szczegóły oferty:

Witamy
wysyłka 15zł - wpłata na konto wysyłka 25zł - płatność przy odbiorze
LEGALNIE DZIAŁAJĄCA FIRMA KIWOK
Zaprasza do zakupu:

Górek - Glina Argile Jasna 2kg
Nowość prosto odKacpra Góreckiego

Indywidualny i drużynowy Vice Mistrz Podlodowych Mistrzostw Polski

!!! UWAGA !!!
!!! Wysyłka gratis !!!
ZRÓB ZAKUPY W DZIALE ZANĘTY na199,00zł(oferta dotyczy zanęt, dodatków, ziemi, gliny, atraktorów - wyślemy Twoją paczkę bezpłatnie.
Oferta dotyczy wpłaty na konto oraz paczki do 29kgopis produktu
Glina rozpraszająca o naturalnej, jasnej barwie. Podobnie jak inne gliny typu Argile wyraźnie smuży, słabo klei i tworzy kule, które w łowisku szybko się osypują. Przeznaczona głównie do jasnych zanęt leszczowych oraz do podawania niewielkiej ilości robaków na płytkie wody stojące i wolno płynące.

Sposób przygotowania.


Największą rolę odgrywa nawilżenie gliny – decyduje o tym czy kule dotrą w całości do dna (glina mocno domoczona), czy rozsypią się w toni łowiska (glina niedomoczona) tworząc obłok zanętowy.


Glinę Argile najczęściej stosuje się samą lub miesza zZiemią Torfowąna płytkie wody stojące iGliną Rzecznąna głębokie łowiska i wody płynące.


Połączenie z Ziemią „bełchatowską” (1 : 1) ma na celu spulchnienie i zmniejszenie ciężaru gliny w kontekście zbiorników z miękkim dnem. Jest to najpopularniejszy mix wśród zawodników stosowany do wyścielania zanęty i niewielkiej ilości robaków (tzw. dywanu zanętowego) – odpowiednio je prezentuje i utrzymuje przy dnie.


Argile i Glina Rzeczna (1 : 1) wspólnie przetarte na drobnym sicie tworzą ciężką, średnio-wiążącą glinę, optymalną do zanęt na wolno płynące rzeki oraz głębokie jeziora i kanały.


W celu podania jednorazowo nieco większej ilości przynęt lub gdy łowisko jest głębsze (>2m) glinę koniecznie należy dokleićLiant a Collerem(100-200ml / 1l gliny).


W razie potrzeby glinę należy przyciemnić dodatkiem 30-50%Czarnej Argile.


Opakowanie 2kg
KAŻDA PRZESYŁKA JEST UBEZPIECZONA - WARUNEK TO SPRAWDZENIE
PRZESYŁKI W OBECNOŚCI KURIERA


ZAPRASZAMY Kopiowanie tekstów i zdjęć, znajdujących się na moich aukcjach, w całości lub w części jest zabronione w myśl "Ustawy oprawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994 r. z późniejszymi poprawkami.
Reklama
Forum Wędkarskie