Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Dragon Millenium HD Super Fast 2,70 / 25g - promo2854
Cena: 189,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

napisz słownie wynik dodawania jeden plus trzy
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Kiwok.pl
Miasto: Olsztyn
Kod pocztowy: 10-171
Ulica: Poprzeczna
Telefon: 502792377 lub 733-200-301
Strona www: www.kiwok.pl
   
dodano: 2014.09.20
ważne do: 2021.04.16
wyświetleń: 182

Szczegóły oferty:

Witamy
wysyłka 15zł - wpłata na konto wysyłka 25zł - płatność przy odbiorze
LEGALNIE DZIAŁAJĄCA FIRMA KIWOK
Zaprasza do zakupu:

DRAGON Millenium HD Super Fast 2,70m

Dane techniczne:
  • Długość (cm): 270
  • Waga (g): 138
  • Min. wyrzut (g):
  • Maks. wyrzut (g): 25
  • Dł. transp. (cm): 140
  • Sekcje: 2
  • POKROWIEC

MILLENIUM HEAVY DUTY to uniwersalne wędzisko spinningowe, oferowane w przystępnej cenie. Szybka akcja, lekkość i wytrzymałość to cechy charakteryzujące tę wędkę, przy projektowaniu której, za główny cel postawiono sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznej i niezniszczalnej.
Wytworzona została na bazie atestowanego grafitu IM6 o najwyższej dostępnej jakości, zamawianego wyłącznie w firmie TORAY. W jej budowie zastosowano technologię multiwarstwową, a poszczególne warstwy grafitu zostały ułożone z zachowaniem optymalnego kierunku głównych, nośnych włókien węglowych. Wykorzystano tu możliwość ograniczenia udziału żywicy, dzięki czemu w efekcie końcowym uzyskano blank o stosunkowo dużej grubości ścianki i małej zawartości żywicy, bardzo sprężysty i bardzo mocny, charakteryzujący się idealnie płynną linią ugięcia i nienaganną pracą podczas dużych obciążeń.
Konstrukcja wędzisk serii Millenium HD opiera się na superwytrzymałych włóknach węglowych o sztywności 24mln PSI, z których wykonany jest rdzeń blanku, następna warstwa nośno-wytrzymałościowa wykonana jest z grafitu 24 i 30mln PSI, kolejna warstwa z wysokomodułowego grafitu IM6 o sztywności 36mln PSI, a zewnętrzną warstwę ochronną stanowi tzw. Ust Wooven Karbon tj, płaszcz węglowy.
Doskonałej jakości przelotki SIC osadzone w specjalnych, wyjątkowo mocnych ramkach, przymocowane pięknie wykonanymi omotkami, pokrytymi dwuskładnikowym, elastycznym lakierem o mniejszej skłonności do pękania w wyniku intensywnego użytkowania oraz rękojeść wykonana z najwyższej klasy korka to znakomite dopełnienie najwyższej jakości za rozsądną ceną.
Millenium Heavy Duty Super Fast to wędka do połowu średnimi przynętami; bardzo szybka akcja, płynne ugięcie przy holu, świetne właściwości rzutowe, wszystko to sprawia, że jest to znakomity spinning rzecznyNA KAŻDY PRODUKT UDZIELAMY GWARANCJI
KAŻDA PRZESYŁKA JEST UBEZPIECZONAZAPRASZAMY

Kopiowanie tekstów i zdjęć, znajdujących się na moich aukcjach, w całości lub w części jest zabronione w myśl "Ustawy oprawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994 r. z późniejszymi poprawkami.
Reklama
Zareklamuj się
Forum Wędkarskie