Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Dom w sadzie nad jeziorem3182
Cena: 100,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: Piotrek
Miasto: Rajgród
Kod pocztowy: 19-206
Ulica: Podliszewo
Strona www: www.rajgrod.eu
   
dodano: 2015.04.07
ważne do: 2020.11.01
wyświetleń: 76

Szczegóły oferty:

Propozycja w sam raz na każdą zachciankę dla spragnionych ciszy, wolności i uroczych okolic. Możliwość dowolnego korzystania z ekologicznych owoców i warzyw. W cenie: katamaran, kajaki, łódki, rowery, prąd, opał, woda itp. – totalny brak extra opłat.

Przestrzeń
Oferujemy na wynajem nowo wybudowany dom na peryferiach Rajgrodu, który leży na samej granicy Mazur i Podlasia. Budynek zatopiony jest w starym, mazurskim sadzie i tonie w jego obłędnym zapachu.
Granicą sadu jest brzeg Jeziora Rajgrodzkiego. 15 km kwadratowych powierzchni akwenu, który jest objęty strefą ciszy, otwiera się do pełnej dyspozycji niemal tuż po zejściu z obszernego tarasu. W jeziorze można łapać raki i prawie wszystkie gatunki ryb. Bogactwo życia tak dużego zbiornika można obserwować z brzegu, a także z wygodnego pomostu. Dodatkowo, na miejscu czeka huśtana niespodzianka nad samym lustrem wody...
Wisienką na torcie jeziornej frajdy są kajaki, duża łódź wiosłowa oraz katamaran. Oczywiście, bez żadnych dodatkowych opłat.
Dom wykończony jest gustownie w wysokim standardzie z 2 sypialniami, komfortową łazienką i toaletą. Przestronny salon oraz duża kuchnia z jadalnią charakteryzują się wspaniałym widokiem na jezioro i uzupełniają ciepłe wrażenie prawdziwego domostwa. Do kominka wrzucasz ile chcesz, a wieczory przy ogniu zapamiętujesz na zawsze. Oczywiście, bez żadnych dodatkowych opłat.
Teren nie jest ogrodzony, nie ma też takiej potrzeby, gdyż w okolicy nie kręcą się żadni przypadkowi ludzie.
Rezerwacja odbywa się poprzez telefon lub e-mail, a jej potwierdzeniem jest wpłynięcie zaliczki na konto w wysokości kaucji zwrotnej tj. 1000 zł (chyba, że wcześniej ustaliliśmy inaczej).
Dostęp gości
Do dyspozycji jest ponad 10 ha terenu z lasem. Okolica jest bardzo spokojna, na uboczu, nie docierają tu spacerowicze, brak też innych turystów. Panuje tu absolutny spokój i cisza. Do dyspozycji duża łódź wiosłowa, oraz rowery.
Kontakt z gośćmi
Please always ask about date-related price before placing reservation. From the middle of June to end of August its ONLY possible to rent my house for at least one full week (saturday-saturday). For shorter stay you have to pay like for whole week.
Proszę zawsze pytać o cenę za pobyt w konkretnym przedziale czasowym przed złożeniem rezerwacji. Od połowy czerwca do końca sierpnia możliwy jest wynajem domku tylko na min. tydzień od soboty do soboty. W przypadku krótszych pobytów wymagana jest płatność jak za cały tydzień.
Okolica
Piękna z natury...
Główna atrakcja okolicy istnieje tu od tysięcy lat. To nieskazitelna przyroda, która zachwyca na każdym kroku. Pod nosem tętni życiem 1500-hektarowe Jezioro Rajgrodzkie, gdzie znajdziesz prawie wszystkie gatunki ryb słodkowodnych. Akwen i okoliczne bagna są również życiodajnym centrum przyciągającym niezliczone rzesze ptactwa. Zadzierasz tu co rusz głowę w odpowiedzi na rozmaite ptasie apele. Regularnie: budzą cię dzięcioły, obserwują czaple, przed snem pożegna żurawi klangor.
W tej okolicy do codzienności należą spotkania z sarnami, jeleniami, bobrami i łosiami. To miejsce, gdzie masz szansę zobaczyć niezwykle rzadkie gatunki, jak bocian czarny, orlik czy czapla siwa. Wyjątkowość okolic chroni kilka rezerwatów przyrody, np.: "Czapliniec Bełda", "Grzędy", "Ławski Las" czy słynne, niepowtarzalne "Czerwone Bagno", znane jako jedyna w Polsce naturalna ostoja łosia. To tylko najbliższe perły przyrodnicze, a przecież tuż za miedzą rozciąga się z całym swoim bogactwem Biebrzański Park Narodowy, który jest tematem na osobny rozdział...
Reklama
Forum Wędkarskie