Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Uchwyt ramię elastyczne do echosondy Deeper3517
Cena: 219,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: sklep-pontony
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-326
Ulica: Rejtana 53, stoisko 52
Telefon: 796366798
Strona www: www.sklep-pontony.pl
   
dodano: 2018.02.15
ważne do: 2020.07.31
wyświetleń: 170

Szczegóły oferty:

Deeper Smart Sonar to gadżet, który powinien mieć każdy wędkarz! Flexible Arm Mount- elastyczne mocowanie dedykowane sondzie, pozwala z łatwością umieścić ją na zewnątrz łodzi/pontonu/kajaka. Dzięki temu mamy wolne ręce i pewność, że nie zgubi się ona w czasie połowu.
Elastyczne ramię pozwala ustawić echosondę pod różnymi kątami i dopasować ją do każdej jednostki pływającej. Uchwyt montuje się na prowadnicy lub na podstawie montażowej łodzi/innego sprzętu pływającego za pomocą uniwersalnej śruby ¼ 20”. Możliwe jest to  zarówno na elementach metalowych jak i z tworzywa sztucznego.
W przeciwieństwie do żyłki, Flexible Arm Mount uchwyt może być używany w każdych warunkach, w różnych wodach i nawet przy wysokiej prędkości łodzi. Prawidłowe zamocowanie ramienia gwarantuje, że nigdy nie zgubisz swojej echosondy. Montaż ramienia jest bardzo prosty, a uchwyt można łatwo zdjąć i przenieść. System mocowania pozwala na umieszczenie ramienia na elementach stałych o średnicy od 0,5 do 6 cm.
Instrukcja montażu:
  • Pasek bezpieczeństwa: koniec z pętelką przymocuj do echosondy, drugi koniec przywiąż na stałym elemencie jednostki pływającej- dzięki temu nie utracisz urządzenia w przypadku oderwania uchwytu (np. na skutek nieprawidłowego mocowania, uderzenia )
  • Zamocuj echosondę Deeper oraz zacisk uchwytu Flexible Arm Mount do odpowiednich miejsc mocowania na obu końcach ramienia
  • Umieść zacisk na stałym elemencie łodzi i za pomocą pokrętła zaciśnij go maksymalnie
  • Dla optymalnego bezpieczeństwa najlepiej przymocować zacisk do okrągłego obiektu (np. uchwytu/relingu)
  • Odpowiednio wyginając ramię dopasuj je do wymaganego położenia, tak by sonda znalazła się w wodzie
Zestaw zawiera:
  • 1x Elastyczne Ramię
  • 1x Zacisk
  • 1x Pasek Bezpieczeństwa 
Reklama
Forum Wędkarskie